Jdi na obsah Jdi na menu

Kirican DiscDog Freestyle 2011

9. 5. 2011

O víkendu 7.-8.5.2011 proběhl 5. ročník freestylových závodů v Tovačově. Organizace opět neměla chybu...až na zvukaře, který snad chvilkama spal :)

Vyšlo bezvadné počasí a ani v noci jsme nemrzli. Loni to bylo rozhodně horší- to se teplota blížila k nule. Tento rok jsem spala jen v jedné mikině a bylo mi teplo. Přes den sluníčko pálilo z plných sil a tak jsme museli psíky chladit v blízké řece. Ale zvládli to všichni na jedničku. A jelikož jsme přivezli z Brna velký stan, který jsme si vypůjčili z KK VFU, měli jsme stín přímo u hřiště :)

kirican.jpg

Z Brna jela zase velká výprava...já s Aší a Miou, Verča se Sidem, Kája, Honza, roční Fík s Bertem, Evča s Ebinou, Evča s Greasinkou a Kairýškem, Tomáš a Kristína s Bobinkou a Májou, Ondra s Juno.....a snad je to všechno :) Asi nás bylo pořádně slyšet, protože jsme fandili, jak to šlo :)

V sobotu proběhla první kola freestylu, minidistance a superminidistance.

S Aší jsme v prvním kole předvedly to, co jsem chtěla :) až na pár zazmatkování...ale byla jsem moc spokojená. V minidistance jsme udělaly osobní rekord!! Aší vychytala krásných 15,5 bodu!!! Z čehož jsem nadšená! :) Po prvním dnu jsme s Aší byly na 1.místě, což jsem vůbec nečekala....:)

 

                                                                                                             Foto:Markéta Urbášková

 

asi-kirican.jpg

Foto: Ondra Uhlíř (www.foto-pes.cz)

V neděli nás čekalo jen druhé kolo freestylu. Ale ráno jsme se probudili do pěkně zamračeného a větrného dne....prostě "ideál" na házení disků :) Jelikož je startovka druhého kola postavená od nejhoršího po nejlepší výsledek z prvního kola, šly jsme s Aší až úplně na konci. Mohla jsem tak pozorovat výkony našich spolubojovníků :) Všem se to povedlo mnohem víc než včera. Verča se Sidem předvedla oba dny bomba výkon- hodný prvního místa, a také si první místo právem vybojovali!!! Naše druhé kolo bylo trošku zoufalé, vítr to hatil jak mohl a celkově se nám to povedlo mnohem méně než v sobotu, proto jsem překvapená a nadšená z nádherného 2.místa!!!!!!

 

kirican2.jpg

Foto: Markéta Urbášková

Musim říct, že takovéhle výsledky jsem vůbec nečekala. V zimě jsme skoro netrénovali, pořád se učím na státnice....je to neuvěřitelný začátek letošní sezóny a přechod z Young dogs do Starters....kde jsme se moc dlouho s Aší neohřály, jelikož jsme v této kategorii již 2x stály na bedně a podle pravidel musíme do kategorie nejvyšší - Openu. Vůbec se na to necítím a netušim, co tam budem předvádět.....ale budem bojovat (a pak zdobit konec výsledkové listiny) se ctí :)

 

kirican-bedna.jpg

Ať žije sourozenecké duo Aší a Sid :)

Další foto Ondry Uhlíře

Další foto Markéty Urbáškové

Naše video ZDE - děkuji za něj Aničce