Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

 • 4.10.2012 - Aší byla poprvé oficiálně jako canisterapeutický pes na návštěvě u seniorů ve Velkém Březně, moc si to užívala :) Společně s námi tam byla i Sabina s vlkodavem Albim. Senioři byli nadšení a moc si přítomnost a mazlení pejsků užívali. Budeme za nimi docházet pravidelně každý čtvrtek :)

 

 

 • 18.8.2012 - Aší úspěšně složila Povahové zkoušky canisterapeutického psa :) Zkoušky jsme skládali ve společnosti Pes a člověk a s nimi budeme i nadále spolupracovat

 

 • 21.-22.7.2012 -se konal Memoriál Jindry Pecháčka a Turnaj mistrů, na memoriálu jsem závodila s Aší i s Miou. Miuška vyhrála speciální cenu Jindry Pecháčka, kdy několikrát přinesla srolovaný disk v tlamě :) Ašíček závodila o sto šest, byly jsme i kvalifikovány na turnaj mistrů, dařilo se nám a postupovaly jsme dál a dál, ale bohužel pak Aší vběhla do vedlejší dráhy a tím automaticky postupoval náš soupeř, ale i tak jsem na Aší hrdá, patří k nejrychlejším psům českého dogfrisbee :) Po závodech jsme vyrazily na dogfrisbee tábor, který byl super. Konečně jsme se 5 dní v kuse věnovali hlavně dogfrisbee :)

 


 

 •  14.-15.7.2012 - se konaly Brněnské psí dny, bohužel jsem mohla přijet až na neděli, tak jsme si s Aší zahrály jen DogDartbee, bohužel bez umístění, ale užili jsme si to maximálně :)

 

 • 12.-13.5.2012 jsme s Aší vyrazily do Nymburka na hasičské hřiště, kde se udál Nymburk DiscDog Fun Weekwnd. Tyto závody mám obzvlášť ráda a pravidelně je to velice vydařená akce :) I z těchto závodů jsme si domů s Aší odvážely pohárek :) A to Z paralelního TimeTrialu. Ale nic nebylo zadarmo, neuvěřitelně foukal vítr a málokomu se podařilo hodit kvalifikační hody na dva úspěšně chycené disky...a ani nám se to nepovedlo a v kvalifikaci jsme měli 30 sekund, ale díky tomu, že více týmů mělo ještě horší časy, tak jsme postoupily do nejlepší šestnáctky :) a tam jsme s Aší zabojovaly :) je fakt, že nám štěstí přálo a postupně jsme my a Verča se Sidem vyřazovali naše soupeře až jsme se s Verčou sešly v bojí o 1. a 2. místo :) Byl to ten nejlepší paralelní TimeTrial, který jsem hrála :) Aší i Sídík makali, ale nakonec Sidík právem vybojoval to první místečko a my si s Aší odvezly pohár za místo druhé :)

 

 •   21.-22.4.2012 jsme si po hoooodně dlouhé době s Aší zazávodily na Fitmin DiscDog Fun Weekendu. A na to, že netrénujem, vše dopadlo nad mé očekávání :) Aší byla děsně šikovná a zachraňovala mě v každé situaci. Na SuperMiniDistance jsme s Aší vybojovali 11. místo z 29 týmů a dohromady Aší vychytala 28.5bodu, což je asi náš rekord :), v Quadrupedu (kde jsem se přihlásila z donucení :)) jsme skončily na 8. místě, v DogDartbee Aší nasbírala 120 bodů, které ale nestačily na lepší umístění. No uplně nejlepší výsledek máme z TimeTrialu, kde Aší stihla 2 úspěšně chycené hody za 17.09 sekund a tím se umístila na krásném 2. místě :) Je prostě nejšikovnější a má to v genech, protože Aší bráška Siďáček byl na místě prvním :)

 

 • Po roce konečně aktualizace a událo se toho hodně :) V první řadě bych neměla zapomenout na Mistrovství ČR v Dogfrisbee, které proběhlo 11.9.2011 na hasičském hřišti v Nymburku, akce to byla velice vydařená a s Aší jsme si to maximálně užily :) Co se týče výsledků, tak jsme ve freestylu skončili 18. - ale na to, že to byla nejlepší dvacítka týmů, které u nás můžete vidět, tak jsem velice spokojená. Už jen ta kvalifikace byla pro mě zázrak :)

  No a další velká změna, která se tolik netýká chlupatých holek je, že jsem úspěšně dokončila studium na VFU Brno a oficiálně jsem se stala veterinární lékařkou, již rok pracuji ve veterinární ordinaci v Ústí nad Labem a kvůli velké pracovní vytíženosti již nezbývá tolik času na kynologické radosti, ale i přes to si určitě nenecháme ujít závody v roce 2012 :)

 


 

 • Na Brněnských psích dnech jsme s Aší poprvé závodily ve Freestyle Openu a obsadily jsme neuvěřitelné 7.místo !!!!! A tak jsme se s Aší kvalifikovali na MČR!!!!! Pořád se mi to zdá neuvěřitelné, jelikož jsem neměla vůbec čas s Aší trénovat...ale jak je vidět, netrénování a odpočinek nám prospívá :) Pro mě je to nádherný start v této nejvyšší kategorii v dogfrisbee :)

 


 • 1.6.2011 - Aší oslavila své 2. narozeniny!!!!  Ašíčku muj ať jsi stále tak vysmátá a nesmrtelná jako do teď !!!!!!!! Všem sourozencům přejeme Vše nej !!!

 

 

 • 29.5.2011 - Aší na výbornou složila svojí první zkoušku z poslušnosti - ZZO (58 bodů z 60 !! ) Jsem na ní moc pyšná ! Více ZDE

 

 • 26.5.2011 - ve čtvrtek jsme jeli - Já s Aší a Maty se staffbulíkama, potrénovat dogfrisbee do Olomouce k Lucce Schonové. S Aší jsme pořešily hlavně vaulty, se kterými začínáme. Lucce děkuji za cené rady a Matymu za místo v autě a pohodovou cestu tam i zpět :)


 

 • 22.5.2011 - na youtube jsem si vypůjčila video, které zaznamenává vývoj vzhledu Cane Corso od dob dávno minulých až po dnešek, každý nechť si udělá vlastní obrázek sám, zda jde vývoj tím správným směrem. Já jen doufám, že nevzniknou další boxeři a buldoci. Ovšem jsou tam i jedinci, kteří se mi moc líbí....holt je to věc vkusu ;).....a mě se nejvíc líbí atletičtí vořeši :D    Video ZDE  

 

 • 15.5.2011 - a jsou za námi další distanční dogfrisbee závody - Nymburk DiscDog Fun Weekennd. Tentokrát jsme si s Aší nepřivezly žádné umístění, ale závody jsme si náležitě všichni užili :) Nymburk patří mezi mé nejoblíbenější závody...možná to je tím, že jsme tam s Miou stály na hřišti, jako závodníci, poprvé ...a na první závody se prostě nezapomíná ;) Článek si můžete přečíst ZDE
 • FOTO

 

 • 12.5.2011 - video ze závodů z Tovačova ZDE

 

 • 11.5.2011 - aktualizace fotogalerie na rajčeti, můžete zde konečně najít fotky z MVP Brno a ze Slovinska :)

 

 • 8.5.2011 - Aší získala další 2.místo za Freestyle Starters, a to v Tovačově na Kirican DiscDog Freestyle !!! A jelikož je to naše druhé umístění na bedně v dospěláckém začátečnickém freestylu, musíme postoupit do kategorie nejvyšší - Openu. Ale co tam budem dělat?.......netušim :) .....asi bychom měli častěji a svědomitěji trénovat :D Článek zde

 


 

 • 25.4.2011 - Jsme zpět ze Slovinska :) Udělali jsme si menší dovolenou u Slovinských jezer a poté jsme vyrazili na závody, které se konaly 24.4.2011 na cvičáku v městečku Ptuj. Slovinsko je úžasná země s krásnou přírodou, moc se mi tam líbilo a myslim, že Mie i Aší také :) Nejdřívě bylo v plánu jet k moři, ale nakonec jsme skončili u průzračně čistých jezer v Bledu. Závody byly jednodenní, čehož jsem se trošku bála, ale Aší to zvládla na jedničku a v obou disciplínách vyběhala medajli!!! Z Novice freestyle jsme si přivezly stříbro a v TimeTrialu bronz :) Prostě povedená dovolená :) Více zde . Naše fotogalerie tady .

 


 

 

 • 17.4.2011 - Máme za sebou první závody letošní sezóny!! Závody v Ústí se moc povedly, organizace byla výborná, počasí slunečné a s Aší jsme vybojovaly neuvěřitelné 1.místo v Dogdartbee a 5.místo v TimeTrialu!!! Pro mě úžasný start do tohoto roku :) Více se můžete dočíst zde.

 

 • 9.4.2011 - Včera jsme se zúčastnili super tréninku s Luckou Schonovou. Moc jsme si to užili, potrénovali jsme, naučili jsme se něco nového, najedli jsme se a dokonce jsem odjížděla s vestou na vaulty....no prostě vydařenej den :)

 

 • 8.4.2011 - Konečně velká aktualizace :) Omlouvám se za velkou neaktualizační odmlku, ale přípravy na státnici zabraly moc času...ale vyplatilo se, další státnice je doma a zbývá poslední :) Od února jsme navštívili pár tréninků poslušnosti a Aší to moc šlo, ještě že má takovou paměť a cvičí tak ráda :) Také v dogfrisbee jsme nezaháleli a udělali docela dost práce a již se chystáme na první letošní závody, tato sezóna bude plná závodů k prasknutí a jelikož nechcem nikde chybět, tak asi nebudeme stíhat nic jiného :) Také zde budete moct najít náš plán akcí pro letošní rok a s tím i novou tabulku s úspěchy a neúspěchy :) Už se moooc těším na všechny ty víkendy, co nás čekají :) Další novinkou je, že Aší začala hárat - poprvé v jejich 20ti měsících....a moc se ji nechce skončit- dnes hárá již 21 dnů a možná tím zhatí naši přítomnost na závodech v Ústí nad Labem....no uvidíme :) Mia už má také odháráno a čekám jestli přijde další faleška, která je u ní po hárání pravidlem. Velkou novinkou je, že plánujeme účast na závodech ve Slovinsku a to 24.4, kde se Aší zúčastní Freestylu a TimeTrialu. Mia bude jen fandit :) Pojedeme tam již o pár dní dřív a stavíme se ještě na den a půl u moře...jsem zvědavá, co na něj holky budou řikat :) Mia bude asi znechucená, že jí pálí její očička a Aší se bude snažit celé moře vypít...jelikož její apetit nezná mezí a co je slané to je k jídlu že :) Bude to sranda a moc se těšim :) a další a asi poslední novinkou je, že dnes vyrážíme na trénink s Luckou Schonovou, která za námi přijede do Brna...ale o tom zas příště :)

 

 


 

 •  7.2.2011 - Jsme se - brněnští dogfrisbíčkáři- sešli v hojném počtu a pěkně si potrénovali :) Aší jsem začala přeučovat overy, jelikož do teď jsem ji nutila skákat velmi nízko a do starters si představuji skoky vyšší....ovšem Aší na mě kouká jak na blázna :D Ale nějak to půjde :D

 


 

 • 6.2.2010 - Byla jsem se mrknout na MVP Brno, a to převážně na australáčky. Musím říct, že směr, kterým se chov australáků ubírá, mě dost zklamal. Vidět bylo převážně huňaté medvědy s prazvláštním pohybem...popravdě si moc nedokážu představit, jak takový australský ovčák vykonává svoji původní činnost.....natož třeba dogfrisbee. Holt se nám "šlechtí" další nepoužitelný gaučák .....hlavně že má krásný vyfoukaný kožich...bože :( Asi už do smrti zůstanu věrná vořechům :) Foto zde

 

 • 5.2.2011 - Trénink Dogfrisbee a procházka se Sidíkem a Jayrem. Konečně se oteplilo a mohli jsme si zatrénovat aniž by nám umrzaly ruce. Ovšem i tak to byl akční trénink uprostřed kaluží z roztátého sněhu.....odcházeli jsme jako čuníci :) Ale bylo to děsně fajn :)

 

 • 4.2.2011 - Založen nový web, konečně mají holky společné stránky :) Vítáme Vás tu :)