Jdi na obsah Jdi na menu

O mně

Jmenuji se Michaela Rosypalová a pocházím ze severních Čech

Od mala miluji zvířata a již ve školce jsem snila o tom, jak léčím zvířátka....vždy jsem chtěla být veterinární lékařkou.

A jak jedno velice chytré přísloví říká - Když víte, co chcete, dokážete to!! I já se snažím dokázat to, co chci :)

Po základní škole jsem úspěšně složila přijímací zkoušky na SOŠ Veterinární v Českých Budějovicích, obor Veterinární prevence a ze severních Čech jsem se přesunula do Čech jižních, kde jsem strávila nádherné čtyři roky. Odmaturovala jsem na výbornou a v roce 2005 jsem podala osudovou přihlášku na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární lékařství.

Pomalu jsem se blížila ke svému snu a když jsem se dozvěděla, že jsem byla přijata, byla jsem moooc šťastná.

................................................

Nyní je to již šest let od té doby, co jsem přihlášku podala. Uteklo to neuvěřitelně rychle a 15.6.2011 jsem úspěšně složila poslední státní zkoušku a před jméno jsem si připsala titul MVDr.

Musím říct, že to byla těžká cesta (a ještě bude), ale těch vydřených šest let za to stálo a doufám, že moji pacienti jsou spokojení :)

Ve svém volném čase, kterého není nikdy nazbyt, se věnuji svým psům - modrým holkám - Mie a Aší. Běháme neustále někde venku, na výletech, na trénincích a na závodech... díky nim zvládám každodenní starosti a díky nim si užívám neustálé radosti :)

   Jsem moc ráda, že je mám a i ony by si zasloužily před své jméno titul MVDr. ......to ony jsou nejlepší zvířja.jpgecí doktoři, kteří mě toho nejvíc naučili, obě se mnou poctivě chodily na přednášky a díky nim se mi otevřel svět sportovní kynologie, svět fajn lidí a psů.......a myslím si, že i ten kynologický pohled na svět je velice důležitý jak v mém povolání, tak v běžném životě.